Arçelik Televizyon Servisi

Arçelik Televizyon Servisi

Kurulduğumuz ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini hizmetinin merkezine alan bir firma olarak sizlere hizmet veriyoruz. Ticari kazanç kaygımızı ikinci plana alarak televizyon tamircisi hizmetine bütçenize uygun çözümlerle ulaşmanızı sağlıyoruz. Her türlü televizyon arızanızda bize hemen ulaşabilir; arızanızın en kısa sürede giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Güvenilir Arçelik TV Servisi

Televizyonlar zaman içerisinde kullanıcı hatası ya da üründeki teknik arızalar nedeniyle bozulabilmektedir. Televizyonunuzda meydana gelen her türlü arızada hemen bize iletişim kanallarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Arızanın türü ne olursa olsun teknik servisimiz en kısa sürede adresinize gelecek ve televizyonunuzun onarımı için size hizmet verecektir. Eğer arıza hemen giderilebilecek bir arızaysa ekibimiz adresinize ulaştıktan sonra tamiri gerçekleştirecektir. Ancak arıza evinizde ekipmanlarımızla giderilmeyecek bir boyutta ise cihazınızı atölyemize getiriyor ve yine tamirini en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Aradığınız güvenilir, televizyonunuzdaki arızanın tespiti ve onarımı konusunda kaliteli tv servisi hizmeti için gözünüz kapalı bize güvenebilirsiniz.

TV Servisi Hizmetlerimiz

Sizlere sunduğumuz televizyon tamiri hizmetimiz pek çok farklı televizyon türüne uygun bir şekilde verilmektedir. Genel olarak televizyon servisi hizmetlerimizi şu şekilde listeleyebiliriz:

 • LED TV tamiri
 • LCD TV tamiri
 • Plazma TV tamiri
 • Smart TV Tamiri

Arıza yaşadığınız Arçelik marka televizyonunuzun türü ne olursa olsun, tamiri için bize ulaşabilirsiniz. Adresinize intikal eden ekip arkadaşlarımız hiçbir nakliye ücreti almaksızın cihazınızla ilgilenecektir.

Orijinal Arçelik Televizyon Parça Servisi

Televizyonunuz bozulduğu zaman arızanın türüne bağlı olarak parça değişimi gerçekleştirilmesi gerekebilir. Bu durumda orijinal ve doğru yedek parça değişimi imkanı sunan bir Arçelik servisi hizmetinden yararlanmanız gerekecektir. Piyasada hizmet veren bazı televizyon servisleri orijinal parçalar yerine ikame parçalar kullanmakta ve bu da bir süre sonra televizyon arızalarının tekrarlanmasına yol açabilmektedir. Bu nedenle arızanın kesin tespiti ve onarımı için güvenilir bir firma arıyorsanız, sizlere orijinal yedek parça ve tamir hizmeti sunan firmamızın hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Arçelik Televizyon Servisi Hizmetimizin Aşamaları

Sizlere sunduğumuz Arçelik televizyon servisi hizmetimizi kusursuz bir hizmet sunabilmek için önceden belirlediğimiz adımları izleyerek gerçekleştiriyoruz. Bu adımları şu şekilde sıralayabiliriz:

 1. İletişim: Arıza meydana geldiğinde bize ulaşan müşterilerimize randevu oluşturuyoruz. Böylelikle hem onların hem de bizim çalışma takvimimize uygun bir gün ve saat belirliyoruz.
 2. Adrese Gelme: Ekip arkadaşlarımızın belirlenen gün ve saatte müşterilerimizin adresine ulaşmalarını sağlıyoruz. Böylelikle led tv tamiri ve diğer televizyon tamiri hizmetlerimiz için beklemeden, dakik ve özenli bir hizmete ulaşmalarını sağlıyoruz.
 3. Arızanın İncelenmesi: Ekip arkadaşlarımız televizyonun incelenerek arızanın tespiti için bir ön inceleme gerçekleştirirler. Eğer bu aşamada tamir mümkünse adreste tamir gerçekleştirilerek hizmetimiz tamamlanır.
 4. Atölyeye Televizyonun Getirilmesi: Eğer arıza adreste tamir edilemeyecek durumdaysa televizyonunuz atölyemize getirilecektir.
 5. Televizyonun Arızasının Tespiti: Atölyemizde personellerimiz televizyonunuzu detaylı bir şekilde inceleyerek arızanızın tespit edilmesini sağlar. Daha sonra arızanın tespiti ve onarım ücreti hakkında sizi bilgilendiririz.
 6. Arızanın Onarımı: Tamir için onay verdiğinizde televizyonunuz arıza kaynağına göre doğru ekipman ve tamir yöntemleri ile onarılır.
 7. Adrese Teslim: Onarılan televizyonunuz adresinize getirilir ve kontrol işlemi gerçekleştirilerek sizlere teslim edilir.

Arçelik Televizyon Servisi Fiyatları

Televizyonunuzun tamiri için sizlere sunduğumuz fiyatlar arızanın türüne, televizyon çeşidine, arızanın giderilmesi için kullanılacak ekipmanlara göre değişiklik göstermektedir. Ancak hem lcd televizyon tamiri http://www.tvtamirim.com hem de diğer televizyonlarda bütçenize uygun fiyatlarla yararlanabileceğiniz bir televizyon hizmetini sizlere sunuyoruz. Eğer dürüst, güvenilir, hızlı ve %100 müşteri memnuniyeti sunan bir televizyon tamircisi arıyorsanız; hemen bize ulaşın!

Arçelik Televizyon Servisi
Arçelik Televizyon Servisi
Share this post:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir