Beko Televizyon Servisi

Beko Televizyon Servisi

Televizyonunuzda bir arıza meydana geldiği zaman bu sorunun en kısa sürede, doğru ekipman ve onarım yöntemleri ile giderilmesi gerekir. Sizlere aradığınız kaliteli ve güvenilir Beko servisi hizmeti sunuyor; televizyonlarınızın en kısa sürede onarılarak size teslim edilmesini sağlıyoruz.

Beko Televizyon Servisi Hizmetimizin Özellikleri

Televizyon tamiri, televizyon teknolojileri konusunda bilgili ve deneyimli olmayı gerektiren bir tamir hizmetidir. Aynı zamanda müşterilerin mağdur olmaması için uygun fiyatlar ve dürüstlük ilkeleri çerçevesinde sunulması gereken bir tamir hizmetidir. Sizlere dürüstlük, güvenilirlik ve kaliteli hizmet vermemizi sağlayan özenli çalışma ilkelerine uygun bir şekilde hizmet veriyoruz. Sizlere sunduğumuz televizyon onarım hizmetimizin özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Orijinal Yedek Parçalar: Sizlere hizmet verirken her zaman orijinal Beko yedek parçaları sunuyoruz. Böylelikle televizyonunuzdaki arızanın giderilmesinin ardından yedek parçanın kalitesinin düşük olması nedeniyle yaşayacağınız sıkıntıların önüne geçiyoruz.
 • Hızlı Hizmet Anlayışı: Televizyonunuz bozulduğunda en kısa sürede tamir edilmesi en doğal hakkınızdır. Sizlere sunduğumuz tv servisi hizmetimizde rıza kaydının oluşturulmasının ardından en kısa sürede adresinize intikal ediyor ve mümkünse arızanızı evinizde gideriyoruz. Eğer mümkün değilse televizyonunuzu tamir atölyemize getirerek en kısa sürede onarıyoruz.
 • Güler Yüzlü ve Deneyimli Ekip Arkadaşları: Televizyonunuzun tamiri sırasında deneyimli ve profesyonel ekip arkadaşlarının çalışmasını sağlıyoruz. Böylelikle televizyonunuzun tamiri sırasında kusursuz ve tam bir onarım hizmeti sunuyoruz.
 • Profesyonel Destek: Sizlere hizmet verirken yılların bize kazandırdığı profesyonellik ve tecrübe ile hareket ediyoruz. Böylelikle hizmetimiz sırasında kusursuz ve aynı kalitede hizmeti müşterilerimize sunuyoruz.
 • Yenilikçi Hizmet: Televizyon teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Bu kapsamda lcd televizyon tamiri hizmetimizden plazma televizyon tamirine kadar her markadan her televizyon türünün tamirini mümkün kılıyoruz.
 • Bilgilendirme Desteği: Hizmetimizi sizlere sunarken her aşamada sizleri bilgilendiriyoruz. Böylelikle arızanın neden kaynaklandığı, nasıl bir onarım süreci gerçekleştirileceği ve hizmet ücretleri hakkında detaylı bilgilere ulaşmanızı sağlıyoruz.
 • %100 Müşteri Memnuniyeti: Sizlere hizmet verirken, hizmetimizin temeline koyduğumuz şey müşteri memnuniyetidir. Hizmetimizden elde edeceğimiz gelir, müşteri memnuniyeti kazanmaktan sonra gelmektedir. Dolayısıyla sizi her bakımdan memnun edecek bir hizmete ulaşmanız için gece gündüz çalışıyoruz.

Televizyon Tamiri Hizmetimizi Nasıl Sunuyoruz?

Sizlere televizyon tamircisi hizmetimizi sunarken hizmetimizde herhangi bir aksaklık ve sorun olmaması için önceden belirlediğimiz hizmet adımlarını takip ediyoruz. Televizyonlarınızı eski kalitesine döndürmek için verdiğimiz onarım hizmetimizin aşamaları şu şekildedir:

 1. Bizimle iletişime geçtiğinizde sizin için uygun bir gün ve saat belirliyoruz.
 2. Belirlediğimiz gün ve saatte adresinize gelerek arızayı inceliyoruz. Eğer evinizde onarılacak bir durumdaysa onarımı gerçekleştiriyoruz.
 3. Arıza kaynağı evde anlaşılamayan ya da onarılamayan televizyonları evinizden ücretsiz bir şekilde alarak tamir merkezimize götürüyoruz.
 4. Detaylı incelemeler sonucunda arıza kaynağı, arızanın onarım yöntemi ve ücreti hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Eğer onarım için onay verirseniz televizyonunuzu onarıyoruz.
 5. Onarılan televizyonunuzu geri adresinize getiriyor ve test ediyoruz. Çalışan ve eski kondisyonunu kazanan televizyonlarınızı size teslim ederek hizmetimizi tamamlıyoruz.

Beko Televizyon Tamiri Fiyatları

Sizlere sunduğumuz televizyon tamiri hizmetimizin ücretleri televizyonunuzdaki arızanın türüne, televizyon türüne, onarım yönteminde yedek parça kullanılıp kullanılmayacağına göre değişmektedir. Ancak her türlü arızada profesyonel hizmetimizin yanında oldukça ekonomik fiyatlarla sizlere hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz. Televizyonunuz için ister led tv tamiri ister smart tv tamiri gerekli olsun, sizlere aradığınız kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmeti sunuyoruz. Hem cebinizi hem de yüzünüzü güldüren bir onarım hizmetine ulaşmanızı sağlayan profesyonel bir hizmet için çalışıyoruz.

Share this post:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir