Tüm işimiz sizlere en iyi TV Tamiri
hizmeti sunmaktır.

1. Yılların tecrübesini kalite ile harmanlıyoruz

Bizler uzun yıllardır İstanbul Televizyon tamiri alanında hizmet veren, güvenilir firmaların başında geliyoruz. Sorununuz ne olursa olsun TV tamirinizi en hızlı şekilde yapıp sizlere teslim ederiz.

Uzun yıllardır İstanbul ilçelerinde müşterilerimize TV tamiri hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimiz için sadece televizyon tamiri hizmeti değil evlere servis gibi çeşitli hizmetler de sağlamaktayız. Uzman ekibimizin marifetli elleriyle her marka televizyonların sorunlarını anında çözüme kavuştururuz. Müşterilerimizin zamanını çalmak yerine onlara TV tamiri konusunda zaman kazandırıyoruz. İstanbul TV Tamiri denildiğinde akla gelen firmalardan olmamızı sağlayan temel etken de işte bu müşteri memnuniyeti tutumumuzdur.

Adaelektronik olarak çalıştığımız kişiler ömürlerini bu mesleğe adamış ustalardır. Hangi marka olursa olsun sorunu şıp diye anlayarak hemen televizyon tamiri işine giren ustalarımızdan hiçbir sorun kaçamaz! Müşterilerimizin memnuniyeti için olabildiğince hızlı davranır mümkün olduğu durumlarda ücretsiz servisimiz ile TV tamiri yapıldıktan sonra evlere teslim ederiz. İstanbul’daki en iyi TV tamircisi olarak kayıtlara geçen firmamızın pek çok referansı mevcuttur.

TV Tamiri Hizmeti Verdiğimiz Müşterilerden

Yüzlerce mutlu müşterimizin arasına katılın.