LG Televizyon Servisi

Lg televizyon servisi olarak yıllara meydan okurcasına her geçen gün kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz. Firmamızdan her konuda memnun bir müşteri kitlemiz var ve televizyonla ilgili bir sorunları olduğunda direkt bizi arıyorlar.

LG Televizyon Servisi

Lg televizyon servisi ekip arkadaşlarımız, yılların da vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimizin ne istediklerini çok iyi bilmektedirler. Aynı zamanda müşterinin dilinden de çok iyi anlamaktadırlar.

Normalde televizyon servisleri, bakım ve onarımı gerçekleştirdikten sonra televizyon açılıyor mu diye bakıp teslim eder. Lg servis çalıştığınızda bu durum söz konusu bile değildir. Televizyonunuzun tamirini gerçekleştirdikten sonra açıp 2-3 saat çalışma durumunu kontrol ediyoruz ve ardından ücretsiz nakliyat ile sizlere teslim ediyoruz. Bizimle çalışırken süreç çok hızlı işler çünkü bu işin ehli bir personele sahibiz ve bununla gurur duymaktayız.

Lg yetkili servis bu kadar güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunuyorsa fiyatları da çok yüksektir diye düşünebilirsiniz. Özellikle belirtmeliyiz ki fiyatlarımız asla cebinizi yormayacak düzeydedir. Televizyonunuza parça değişimi bile uygulasak, fiyatlandırmamız çok yüksek olmayacaktır. Gerek parça değişimi olsun gerek panel tamiri olsun hepsi çok uygun fiyatlarla sizlerle.

LG Televizyon Servisi
LG Televizyon Servisi

İstanbul LG Tv Servisi

Lg tv servisi ekip arkadaşlarımıza her konuda güveniyoruz. Hepsi bu işin eğitimini almış ve tecrübeli kişilerden oluşuyor. Aklınıza takılan herhangi bir konuda gönül rahatlığıyla bilgi alabilirsiniz.

Televizyon tamiri sürecinde iyi bir ekibe sahip olmak kadar iyi ekipmanlara sahip olmak da çok önemlidir. Lg televizyon servisi tabiki size ikisini de sağlamaktadır. Değişen ve gelişen teknolojiye uyum sağlayan cihazlarımızla sorunlarınızı hem daha kolay tespit ediyoruz hem de daha kolay çözüme kavuşturuyoruz.

Televizyonumu servise verdim, şimdi günlerce televizyonsuz kalacağım diye endişelenmenize gerek yok. Firmamız artık hizmetinizde ve sizleri asla mağdur etmeyeceğiz. Bize ulaştıktan sonra gözünüzü açıp kapayıncaya kadar televizyonunuzu size ulaştıracağız.

Sadece LG televizyonlar değil aynı zamanda aşağıdaki markalarda da hizmet vermekteyiz:

Lg televizyon servisi irtibat numaramızı arayarak, oturduğunuz yerden televizyonunuzu tamir ettirebilirsiniz. Bizden memnun kalacağınıza eminiz ve sizinle tanışmak için de çok hevesliyiz. Bizi seçtiğiniz için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Share this post:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir