Panasonic Televizyon Servisi

panasonic televizyon servisi

Panasonic televizyon servisi olarak yüksek müşteri memnuniyetini kendimize ilke edindik. Firmamızla ilgili bir değişiklik yapacağımız zaman önce siz değerli müşterilerimiz bu durumu nasıl karşılar diye düşünüyoruz, ondan sonra karar alıyoruz.

Panasonic Televizyon Servisi

Kurulduğumuz ilk andan beri bizi seçen müşteri grafiklerimiz her geçen gün arttı ve artmaya da devam ediyor. Şimdiye kadar hiçbir düşüş yaşamadık ve bundan sonra da yaşayacağımızı düşünmüyoruz.

Panasonic teknik servis ekibimizin hepsi sizlerin ne istediğinizi, nelere önem verdiğinizi anlıyor ve ona göre hareket ediyor. Yılların da vermiş olduğu tecrübe sayesinde her an sizi mutlu etmek adına çalışıyoruz.

Panasonic Televizyon Servisi

Müşterilerimizin pek çoğu televizyon tamirinden çok nakliye ücretinden yakınmaktadır. Bizim firmamızda böyle bir durumla karşılaşmanız mümkün değildir, sizleri nakliye veya ücretiyle asla uğraştırmıyoruz, hepsini Panasonic servis olarak biz üstleniyoruz.

Peki Panasonic Televizyon Servisi İçinde Süreç Nasıl İşliyor?

Televizyonunuzda bir sorunla karşılaştığınızda Panasonic yetkili servis numaramızdan, web sayfamızdan veya Whatsapp destek hattımızdan bizlere ulaşıyorsunuz. Ekibimiz sizlere servis koşullarımız hakkında kısa bir bilgi veriyor. Size uygun bir vakitte adresinize geliyoruz. Nitelikli ekipmanlarımız ile sorununuzu kısa bir süre içerisinde tespit ediyoruz. Eğer sorununuz evinizde halledilemeyecek düzeydeyse, televizyonunuzu atölyemize götürüyoruz ve sizin de onayınız dahilinde tamir ediyoruz.

Panasonic tv servisi, parça değişimi söz konusu olduğunda da orijinal ve kaliteli parçaları sizlere sağlıyor. Zaten garanti imkanı da sunuyoruz. Hiçbir şekilde bir mağduriyet yaşamıyorsunuz. Aynı zamanda nakliye işlemlerini de ücretsiz bir şekilde biz hallediyoruz. Süreç hem çok hızlı hem de çok kaliteli bir şekilde ilerliyor.

Panasonic Televizyon Servisi

İstanbul Panasonic Televizyon Servisi

Bizimle bir kere çalıştığınızda bir daha başka bir firmayla çalışmak isteyeceğinizi düşünmüyoruz. Kendimize çok güveniyoruz ve bu güveni en başından beri de koruyoruz.

Ayrıca hizmet verdiğimiz diğer markalar:

 • Sony Televizyon Servisi
 • Philips Televizyon Servisi
 • Sunny Televizyon Servisi
 • AXEN Televizyon Servisi
 • Panasonic televizyon servisi fiyatlar konusunda da yüzünüzü güldürüyor. Hangi tür hizmet alırsanız alın çok yüksek bir ücretlendirme ile karşılaşmıyorsunuz. Firma olarak hem sizi hem de cebinizi düşünüyoruz. Sizlerin her konuda yüksek bir memnuniyet yaşamasını istediğimiz için de her an çalışıyoruz. Bizimle çalışmak isterseniz yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak. Sizinle tanışacağımız için şimdiden çok heyecanlıyız.

  2 Comments

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir