Philips Televizyon Servisi

Müşteri memnuniyetine maksimum önem veren Philips Televizyon Servisi, Philips marka televizyonlarınızdaki sorunlarda daima yanınızda.

Philips Televizyon Servisi

İlginizi çekebilir: AXEN Televizyon Servisi

Philips televizyon servisi olarak müşteri memnuniyetini kendimize ilke edindik. Güler yüzlü, tecrübeli, dinamik ekibimizle bize ihtiyacınız olduğu her an yanınızdayız.

Acil çağrı merkezimizi dilediğinizde arayıp, şikayetlerinizden bahsedebilir, dilerseniz de personelimizden bilgi alabilirsiniz. Her türlü sorunuz cevaplanacaktır, bundan hiç şüpheniz olmasın.

Philips teknik servisi ile artık televizyonlarınız tamamen emin ellerde. Televizyonunuzdan ses mi gelmiyor? Televizyonunuzun görüntü kalitesi mi düştü? Hemen irtibat numaralarımızdan bize ulaşıyorsunuz ve çok kısa bir sürede adresinize geliyoruz, işinizi halledip, dönüyoruz.

Philips Televizyon Servisi
Philips Televizyon Servisi

Philips servis firmamız evinize geldiğinde sorununuzu evde çözemezse, televizyonunuzu ücretsiz nakliye ile atölyenize götürüyor ve tamiratı orada gerçekleştiriyor. Sizin onayınız olmadan herhangi bir müdahalede asla bulunmuyoruz, bu konuda çok titiziz.

Philips yetkili servis bünyesinde tamir edilmeye çalışılan televizyonunuzun parça değişimi ihtiyacı oldu diyelim. Hemen sizi arıyoruz ve bilgi veriyoruz. Onay vermeniz dahilinde de işlemi gerçekleştiriyoruz. En kaliteli parçaları kullandığımızı ve garanti süremiz olduğunu da ayrıca belirtmek isteriz.

Philips Marka Televizyonların Kurtarıcısı TV Servisi

Philips televizyon servisi, yıllardır bu sektörün birincisi konumunda hizmet vermektedir. Televizyonlarınızın sizin için ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz ve çalışmalarımızı bu düzeyde sürdürüyoruz. Çok uzun süreler televizyonunuzdan ayrı kalmamanız için değerli personelimiz her an çalışıyor ve sorununuzu bir an önce çözüyor.

Philips televizyon servisi fiyatlarımız da çok uygundur. Bu kadar kaliteli hizmeti kesin yüksek fiyatlarla veriyorsunuzdur diye düşünebilirsiniz ancak böyle bir durum söz konusu değil. Hangi tür hizmet alırsanız alsın çok uç bir fiyat ödemiyorsunuz. Güvenilir ve kaliteli bir hizmet alırken cebiniz de yorulmamış oluyor.

Philips Televizyon Servisi

Her an kendimizi yeniliyoruz, her an sizlere nasıl daha iyi hizmet veririz diye düşünüyoruz. Bu sektörde iyi bir ekibiniz olması şart ancak teknolojik ekipmanlarınızın olması da gerekmektedir. Bizde her ikisi de mevcut ve nitelikli hizmetimizden bir an bile ödün vermiyoruz.

Philips televizyon servisi ekip arkadaşlarımızdan hizmet almak veya onlara sorular sormak için yapmanız gereken tek şey numaralarımızdan birini aramaktır. Her an size hizmet verebilmek için hazırda bekliyoruz, şimdiden teşekkür ederiz.

Share this post:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir