Samsung Televizyon Servisi

samsung televizyon servisi

Televizyonlar bize hayata bakış imkanı sağlar. Haber, film, dizi, magazin, oyun, müzik gibi pek çok programa ulaşma imkanı sunar. Ancak zaman içerisinde televizyonlar arızalanabilir. Bu durumda arızanın kaynağının net bir şekilde tespit edilebilmesi ve onarılabilmesi için güvenilir, dürüst ve bütçe dostu fiyatlarla hizmet sunan bir televizyon tamircisi ile iletişime geçmeniz gerekecektir.

Aradığınız kaliteli, profesyonel ve ticari gelir elde etme kaygısını ikinci plana alarak müşteri memnuniyeti için çalışan bir firmayız. Televizyonunuzun arızası ne olursa olsun aradığınız teknik desteği sizlere sunuyoruz. Onarımın yanı sıra aynı zamanda yedek parça, montaj ve bakım hizmetleri ile de televizyon konusunda ihtiyacınız olan tüm hizmetlere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Samsung TV Servisi İstanbul

İstanbul’da yaşıyorsanız ve yaşadığınız semte hizmet veren bir tv servisi arıyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz. İstanbul’daki tüm semtlerde televizyonunuzla ilgili istediğiniz her hizmete ulaşmanızı sağlayan geniş bir hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetleri ve özelliklerini sizler için şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Montaj Hizmeti: Satın aldığınız sıfır ya da ikinci el televizyonların adresinize getirilerek kurulumunun gerçekleştirildiği hizmetimizdir. Bu kapsamda her marka ve televizyonun montajını sağlayan bir tv sewww.tvtamirim.comrvisi olarak sizlere hizmet veriyoruz.
 • Bakım Hizmeti: Televizyonlar ara sıra bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu bakımlar büyük arızaların önüne geçmek bakımından kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. Bize ulaşarak bakım periyotları ve hizmet kapsamı hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Yedek Parça Hizmeti: Sizlere sunduğumuz yedek parça hizmeti televizyonunuz için ihtiyaç duyduğunuz orijinal yedek parçalara ulaşmanızı sağlayan bir hizmetimizdir.
 • Onarım: Televizyonunuzun markası ve türü fark etmeksizin ihtiyacınız olan onarım hizmetini sizlere sunuyoruz. Televizyonunuz eskisi gibi çalışmıyorsa, görüntü var ses yoksa, görüntüde kaymalar ya da donmalar oluyorsa, televizyonunuz birden kapanıyorsa, ekran kararıyorsa hemen bize ulaşarak lcd televizyon tamiri ve diğer televizyon tamiri hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Samsung TV Tamiri Nasıl Yapılır?

Sizlere sunduğumuz TV tamiri ve diğer televizyon servisi hizmetlerimizi sunarken aşağıda sizinle paylaştığımız adımları izliyoruz:

 1. Televizyon servisi için bize ulaştığınızda istediğiniz hizmeti not alarak randevu oluşturuyoruz.
 2. Randevu saatinde adresinize geliyor ve istediğiniz hizmeti sunuyoruz. Örneğin, montaj hizmetiyse televizyonu istediğiniz yere kuruyor; eğer led tv tamiri hizmeti istiyorsanız cihazınızın tamir işlemi için uygun ekipmanlarla geliyoruz.
 3. Eğer hizmetimiz mekanınızda sunulamayacak bir nitelikteyse cihazınızı alarak televizyon atölyemize getiriyoruz. Alanında deneyimli ustalarımız televizyonunuzu inceleyerek istediğiniz hizmeti gerçekleştirmesini sağlıyoruz.
 4. İstediğiniz hizmeti tamamlayarak televizyon servisi hizmetimizi sona erdiriyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Piyasada hizmet veren pek çok firma olduğundan televizyon servisi olarak neden bizi tercih etmeniz gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmet özellikleri ve hizmet prensiplerimiz işimizde ne kadar iyi olduğumuzu size göstermektedir. Sizlere sunduğumuz TV servisi hizmetimiz:

 • Kaliteli ve orijinal ekipman ve TV parçaları,
 • Hızlı, dakik ve özenli hizmet anlayışı,
 • Profesyonel, güler yüzlü ve alanında deneyimli ekip arkadaşları,
 • %100 müşteri memnuniyeti merkezli,
 • Ekonomik ve bütçe dostu fiyatlar,
 • TV teknolojilerini yakından takip eden yenilikçi hizmet anlayışı ile sunulmaktadır.

Televizyon servisi hizmetimiz bu özellikleri ile sektöre yön veren öncü bir firma olmamızı sağlamaktadır. TV servisinde en profesyonel ve kaliteli hizmete ulaşmak istiyorsanız gözünüz kapalı bize güvenebilirsiniz!

Samsung Televizyon Tamir Fiyatları

Sizlere sunduğumuz Samsung servisi fiyatlarımız oldukça ekonomik ve bütçe dostu fiyatlarla sunulmaktadır. Cihazınızın tamiri, montajı ve bakımı ile ilgili daha detaylı fiyat bilgisine ulaşmak için bize telefon numaramızdan, Whatsapp hattımızdan ya da web sitemizden erişim sağlayabilirsiniz.

Samsung Televizyon Servisi
Share this post:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir