led tv tamiri

LED TV Tamiri

Televizyonlar, evlerimizin en vazgeçilmez ve sık kullanılan eşyalarından biridir. Günün çoğu saatinde ve çoğu aile bireyi tarafından kullanılırlar. Peki son derece hassas olabilen ve beklenmedik anda arızalanan LED TV Tamiri için ne yapmalısınız?

Evinizdeki televizyonun markası dünya üzerinde en çok satılan markalardan biri de olsa, ya da televizyonunuz oldukça yeni de olsa televizyonunuzun arızalanmasıyla büyük bir sürpriz yaşayabilirsiniz.

İstanbul genelinde kaliteli ve hızlı LED TV servisi veren adaelektronik olarak; tvtamir.com.tr internet sitesi üzerinden ya da telefon numaramızdan bize ulaşmanız dahilinde, en kısa sürede hizmetinizde olacağız.

LED TV Tamiri için başvuracağınız ve alanında uzman Adaelektronik çalışanları, sizleri bilgilendirme adına ve LED TV Tamiri için gerekli tüm adımları tüm profesyonellikleriyle uygularlar. Peki LED TV neden tamire ihtiyaç duyar ve LED TV Tamiri için neden uzman yardımı almanız gerekir? Gelin biraz daha detaylı inceleyelim.

LED TV Tamiri Neden Uzman Yardımı Gerektirir?

LG, PHILIPS, SAMSUNG, BEKO, SUNNY, SEG, TOSHIBA, AWOX, REGAL, GRUNDING, PROFİLO, SONY, VESTEL, AXEEN, ARÇELİK ya da herhangi bir marka LED TV için gereken tüm hizmetleri; garantili onarım hizmeti sunarak siz müşterilerimize vermekteyiz.

LED TV’lerin nasıl çalıştığına basitçe değinecek olursak; bu televizyonların likit kristal ekranı aydınlatmak için LED arka ışık kullanan bir LCD televizyon türü olduğunu söyleyebiliriz. Genellikle sizlere daha canlı görüntüler sunan LED TV’ler; belirli bir zaman sonra LED arka ışığın onarımına ya da değiştirilmesine ihtiyaç duyarlar.

Bilinen çoğu markanın yetkili servis sağlayıcısı olan adaelektronik; en kaliteli ve birçok farklı çeşide sahip LED TV ekipmanını garanti kapsamında sizlere temin eder. Mümkün olan en kısa sürede sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmeti sağlayan ekibimizin tümü, alanında yetkili ve uzman kişilerdir.

LED TV Tamiri kapsamında sizlere ekran zorluklarını ortadan kaldırma, piksel sorunlarını çözme ve arka ışık ayarları gibi pek çok onarım hizmetini sağlamaktayız. İstanbul içinde sizlere en profesyonel onarım hizmetini veren Adaelektronik olarak, sizlere onarım, garanti gibi hizmetleri vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Sıkça karşılaşılan durumlar

Aşağıdaki problemlerden biriyle karşı karşıyaysanız bizimle mutlaka iletişime geçmelisiniz.

Televizyonum Açılmıyor, Ne Yapmalıyım?

Televizyonunuzu normal bir şekilde kapatmanıza rağmen tekrardan açamadıysanız fişin prize takılı olup olmadığını kontrol edin. Eğer takılı olduğu halde açılmıyorsa bizimle iletişime geçin!

LED TV Birden Kapandı, Açılmıyor

LED TV’lerde birden kapanma problemi genellikle yüksek gerilim kaynaklı anakart yanmasına bağlı olmaktadır. Bu durumun üstesinden yalnızca yetkili servisler gelebilmektedir. Hemen aşağıdan bize ulaşarak televizyonunuzu tamir ettirebilirsiniz.

LED TV'de Ekranda Kararma Var

LED TV’lerde zamanla ölü pikseller oluşabilmektedir. Ölü piksellerin giderilmesi için ekran değişimi gerekli olabilir. Daha detaylı bilgi ve sorunun çözümü için bir yetkili servis ile görüşmelisiniz.

LED TV'den Ses Az Geliyor

LCD TV’nin dahili hoparlörleri zarar görmüş veya eskimiş olabilir. Yenisi ile değiştirilmesi gerekir.

Eskimiş kablolar? Can sıkıcı televizyon kesintileri?

Sizlere hızlıca yardımcı olacağız, hemen iletişime geçin.