Smart TV Tamiri

Geniş ve profesyonel kadrosu ile İstanbul genelinde hızlı ve kaliteli TV tamiri servisi veren şirketimiz adaelektronik olarak, Smart TV tamiri hakkında aklınıza gelen her soru için yanınızdayız.

Smart TV teknolojisine sahip olan televizyonlarda dönem dönem bazı güncellemeleri indirmek gerektiğini ve bu televizyonlarda uygulamaları erişebilmek için televizyon uzun evinizde bulunan wi-fi ağına bağlı olması gerektiğini biliyoruz.

İstanbul için en kaliteli ve hızlı Smart TV tamiri servisini veren adaelektronik olarak, Smart TV ile ilgili karşılaşabileceğiniz problemlere en kısa sürede en hızlı ve kesin çözümü sizlere ulaştırmaktayız.

AXEEN, ARÇELİK, BEKO, SUNNY, SEG, TOSHIBA, AWOX, REGAL, GRUNDING, PROFİLO, LG, PHILIPS, SAMSUNG, SONY, VESTEL gibi birçok önde gelen markanın yetkili televizyon servisi olarak hizmet veren Adaelektronik ailesi olarak sorunlarınıza en profesyonel ve hızlı çözümleri üretmek adına çalışmaktayız.

smart tv tamiri

Çoğu ailenin evinde en çok kullanılan eşyalarından biri olan televizyonlar, sık kullanılan ürünler olduğunda en hızlı ve etkili onarım hizmetini sunmak önemlidir. Bu nedenle son dönemlerde en çok tercih edilen televizyon modellerinden biri olan Smart TV tamiri için, bizlere tvtamir.com.tr internet adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yanıt aradığınız pek çok soruya kısa sürede dönüş alabilir ve onarım ya da bakım gereken Smart TV’niz için gerekli hizmeti en kısa sürede alabilirsiniz. Bizler stoklarımızda bulunan ve çok kısa sürede temin edebileceğimiz birçok SMART TV parçası ile en kısa sürede onarım hizmeti vermekteyiz. Peki SMART TV’niz hangi onarım türlerine ihtiyaç duyabilir?

Smart TV Onarım Türleri

  • TV’de Görüntü Problemi: SMART TV’nizde görüntünün olmamasından kaynaklanan problemlerde bizlere hemen ulaşabilir ve en kısa sürede etkili bir çözüme kavuşabilirsiniz.
  • TV’de Ses Problemi: SMART TV tamiri talep etmenizin sebebi ses ile ilgili olabilir. Cihazınızdan belli nedenlerle ses gelmiyor olabilir. Sorunu çözmek için bize ulaşabilirsiniz.
  • Mavi Ekran Problemi: TV’nizde mavi ekran problemi yaşıyor olabilirsiniz. Uzman kadromuzun yardımıyla en kısa sürede bu problemden de kurtulmanız mümkün.
  • TV’nin Kendini Kapatması: Televizyonunuz kendiliğinden kapanıyorsa, ya da bu periyodik olarak devam ediyorsa bize ulaşarak çözüm isteyebilirsiniz.

Sıkça karşılaşılan durumlar

Aşağıdaki problemlerden biriyle karşı karşıyaysanız bizimle mutlaka iletişime geçmelisiniz.

Televizyonum Açılmıyor, Ne Yapmalıyım?

Televizyonunuzu normal bir şekilde kapatmanıza rağmen tekrardan açamadıysanız fişin prize takılı olup olmadığını kontrol edin. Eğer takılı olduğu halde açılmıyorsa bizimle iletişime geçin!

Smart TV Birden Kapandı, Açılmıyor

Smart TV’lerde birden kapanma problemi genellikle yüksek gerilim kaynaklı anakart yanmasına bağlı olmaktadır. Bu durumun üstesinden yalnızca yetkili servisler gelebilmektedir. Hemen aşağıdan bize ulaşarak televizyonunuzu tamir ettirebilirsiniz.

Smart TV'de Ekranda Kararma Var

Smart TV’lerde zamanla ölü pikseller oluşabilmektedir. Sorunun çözümü için bir yetkili servis ile görüşmelisiniz.

Smart TV'den Ses Az Geliyor

Smart TV’nin dahili hoparlörleri zarar görmüş veya eskimiş olabilir. Yenisi ile değiştirilmesi gerekir.

Eskimiş kablolar? Can sıkıcı televizyon kesintileri?

Sizlere hızlıca yardımcı olacağız, hemen iletişime geçin.