Tuzla televizyon tamiri servisimiz 17 seneyi aşan bir süredir birçok marka televizyonun tamir ve onarım işlemini gerçekleştirir. Teknik servisimize ulaşın!

Tuzla Televizyon Tamiri

Tuzla’da televizyon tamiri hizmeti veren bir firma arayışında mısınız?  Bir firmanın hem uygun hem hızlı hem de  profesyonel hizmet vermesinden yanaysınız daha fazla aramayın. Çünkü aradığımız firma biziz.  Teknik servis olarak her zaman müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışırız. İstanbul Tuzla’da bulunan bütün semtlere en kısa süre içerisinde hizmet sağlarız. İhtiyaçlarını servisimiz sayesinde kısa zamanda karşılanır. Televizyonunuzun onarım, tamir, bakım ve aynı zamanda montaj işlerini yaparız.

 Firmamız tuzla’nın öncü ve bir numaralı firması olarak bilinir. Faaliyetlerimizi %100 müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştiririz. Kurulduğumuz günden bu yana hizmet ağımızı her zaman geliştirmeye özen gösteririz. Firmamızda bulunan personellerimiz dürüst, yenilikçi, çözüm odaklı, saygılı güvenilir ve aynı zamanda güler yüzlü bireylerdir. Sizde televizyonunuzun tamir edilmesini istiyorsanız başka firma aramayın ve önce bizden fiyat alın. Sizlere 7/24 saat hizmet sunmak bizim için bir onurdur. 

Tuzla En Yakın TV Tamircisi

Tuzla’da en yakın TV tamircisi arayışındaysanız hemen bu arayışınıza bir son veriniz. Çünkü uzun zamandır bu sektörde referansı fazla olan ve profesyonel hizmet veren bir firmayız. Peki, ne zaman bizden destek talep edebilirsiniz? Hemen izin verirseniz sizlere bahsetmek istiyoruz. Televizyonunuzda aşağıdaki problemlerden bir tanesi mevcut olduğunda bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • Televizyonunuzda görüntü ve ses olmadığında
  • Televizyonunuz ani bir şekilde kapandığında
  • Televizyonunuzda ses olduğu halde görüntü gelmediğinde
  • Televizyonunuzun ekran kısmına logo gelip televizyonun çalışma sağlamadığında 

Tuzla Televizyon Tamiri Fiyatları

Tuzla televizyon tamiri fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak mı istiyorsunuz? Firmamız senelerdir profesyonel hizmet verir. Aynı zamanda bu hizmeti müşterilerine uygun fiyata sunar. Fakat tamir fiyatları tamamen televizyonda meydana gelen arızaya ve değişecek parçaya göre  farklılık gösterir. Eğer fiyat hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız bize ulaşım sağlamanız yeterli olacaktır. Hemen adresinize geliriz ve arızalı olan yeri tespit ederiz. Daha sonra ise size fiyat bilgisi veririz. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman öncelik olmaktadır. Bu sebepten dolayı da referanslarımız fazladır. Televizyon tamiri hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız çağrı merkezimizi arayabilirsiniz

Tuzla En İyi Televizyon Tamircisi

Tuzla televizyon tamiri teknik servisi olarak plazma, lcd ve led televizyonların tamirini en iyi şekilde yaparız. Deneyimli teknisyenlerimiz mevcuttur ve Tuzla’nın her bölgesine kısa zaman içerisinde ulaşım sağlarız. Cihazlarınızı gerek işyerinden gerekse evinizden teslim alarak servise götürürüz. Burada bulunan dökümanlar ile arızayı tespit ederek onarırım ve bakımını yaparız en kısa süre içerisinde size ulaştırırız.

En iyi televizyon tamircisi olarak Tuzla’da bir numarayız. Bünyemizde bulundurduğumuz parçalar garantilidir ve aynı zamanda orjinaldir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak bizim için bir görevdir. Alanında uzman olan personellerimiz arızayı kısa bir süre içerisinde tespit eder. Bu personellerimiz vasıfsız kişilerden oluşmaz ve her birinin sertifikası ve yeterlilik belgeleri bulunur. Sizlere profesyonel hizmet verirken bu hizmeti uygun fiyata sunarız. İlkemiz müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak ve en iyi şekilde hizmet vermektir. Birçok marka televizyonun tamir işlemini gerçekleştiririz. Sizde alanında uzman olan personellere televizyonunuzu emanet etmek istiyorsanız bize ulaşın. Cihazınızda bulunan arıza kısa zamanda tespit edilecek, onarılacak ve bakımı yapıldıktan sonra sizlere teslim edilecektir. Bize istediğiniz zaman ulaşım sağlayabilir ve merak ettiğiniz soruları sorup cevap alabilirsiniz.