Vestel Televizyon Servisi

Televizyonlar günlük hayatımızın ayrılmaz birer parçasıdır. Hem tek yaşayanlar hem aileler hem de işyerlerinde çok sık kullandığımız televizyonlarımız zaman içerisinde arızalanabilmektedir. Bu arızalar televizyonun yazılımsal ya da donanımsal bir parçasında meydana gelebilmektedir. Sizlere Vestel servisi olarak kaliteli, profesyonel ve sorunsuz bir televizyon tamiri hizmeti sunuyoruz. Eğer televizyonunuz bozulduysa ve televizyonunuzun tamiri için güvenilir bir servis arıyorsanız; hemen bizi arayın!

İstanbul Vestel Televizyon Servisi

Vestel marka bir televizyonunuz varsa meydana gelebilecek her türlü arızada size yardımcı oluyoruz. Servis olarak verdiğimiz hizmetler şu şekildedir:

 • Montaj
 • Parça değişimi
 • Onarım
 • Bakım

Kısacası yararlanmak istediğiniz hizmet ister tamir ister bakım ya da montaj olsun her zaman bize ulaşabilirsiniz. İşinde profesyonel, deneyimli ve bilgili ekibimiz, adresinize en kısa sürede intikal ederek istediğiniz hizmeti sizlere sunacaktır. Aynı zamanda 7/24 açık olan iletişim kanallarımız aracılığıyla bize ulaşmanız da son derecede kolaydır.

Televizyonunuzun ışığı yanıyor ama açılmıyor mu? Görüntü kalitesinde ya da seste bir sıkıntı mı var? Görüntüler donuyor ya da televizyon kendi kendine kapanıyor mu? Bunun gibi sorun yaşadığınız her konuda ihtiyaç duyduğunuz televizyon tamircisi hizmetini sizlere sunan firmamız ile her zaman sizin yanınızdayız!

Vestel TV Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti Sunar

Televizyonunuz arızalandığında ya da montaj, bakım gibi hizmetlere ihtiyaç duyduğunuzda ihtiyaç duyduğunuz hizmetin bir an önce gerçekleştirilmesini istemeniz son derecede doğaldır. Sizlerin ihtiyaç ve isteklerinin bilincinde hareket eden bir firma olduğumuz için her zaman hızlı, özenli ve dakik hizmet veriyoruz. Aynı zamanda orijinal yedek parça ve dürüst personelimiz ile sizlere güvenilir ve kusursuz bir televizyon servisi imkanı sunuyoruz.

Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerin de gösterdiği üzere tv servisi sektöründe hizmet veren en iyi firma biziz. Hizmetimizi sadece müşterilerimize hizmet vermekle sınırlı tutmuyor; aynı zamanda sektördeki diğer servislere de yön veren öncü bir firma olarak çalışıyoruz. Böylelikle her geçen gün kendimizi geliştirerek hizmet kalitemizi daima yükseltiyoruz.

Televizyon Servisi Vestel

Vestel marka bir televizyonunuz aldıysanız; yaşadığınız her türlü arızada ve ihtiyaç duyduğunuz montaj ve bakım hizmetlerinde daima bize ulaşabilirsiniz. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız bu sayede televizyon teknolojilerinde meydana gelen yenilik ve gelişmeleri de izlemektedir. Yeni üretilen tv teknolojilerine hakim olduğumuz için sizlere pek çok farklı televizyon türünün onarımı, montajı, bakımı ve yedek parça değişimi hizmetini sunmaktayız. Bu televizyon türlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • LED televizyon
 • LCD TV
 • Plazma televizyon
 • Smart TV

Televizyonunuzun türü itibariyle ister plazma ister led tv tamiri hizmetine ihtiyaç duyun; her zaman bizimle gece/gündüz iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle televizyonunuzun en kısa sürede tamir edilmesini sağlayan kaliteli bir hizmete ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

İstanbul Vestel TV Servisi İletişim

Sizlere sunduğumuz televizyon tamiri, bakım ve montaj hizmetlerimiz için bize daima iletişim kanallarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz:

 • Whatsapp hattımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 • Dilerseniz web sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
 • Servis telefon numaralarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu kapsamda sizlere oldukça geniş bir iletişim ağı seçeneği sunmaktayız. Dilediğiniz seçeneği tercih ederek bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmanızın ardından istediğiniz hizmet için size uygun bir gün ve saat belirlenecektir. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede adresinize gelerek istediğiniz bakım, montaj ya da lcd televizyon tamiri gibi onarım hizmetlerini gerçekleştirecektir. İletişim kanallarımız 7/24 aktif olup dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Sizinle çalışmaktan ve servis hizmetinizi sunmaktan memnuniyet duyarız.

Vestel Televizyon Servisi
vestel tv servisi
Share this post:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir